504-293-839 | Władysławowo, ul. Wyzwolenia 7

Pokoje Antylia 1 położone są w spokojnej dzielnicy Władysławowa. Dojście do plaży zajmuje ok. 10 min. Oferujemy pokoje 1, 2 i 3-osobowe, z dostępem do kuchni, apartament, część pokoi z balkonami.
Mamy dla Was również salę rekreacyjną w sąsiadującej Antyli 3 z pingpongiem, piłkarzykami a dla milusińskich kącik zabaw. Na świeżym powietrzu znajduje się altanka grillowa, trampolina i huśtawka.

Do dyspozycji gości:

lodówka
 czajnik
 naczynia i sztućce

 parawan
 koc
 sprzęt do grillowania
 telewizor

 żelazko
 deska do prasowania
 wanienka
 odkurzacz

 parking
 mini plac zabaw
 darmowe WiFi

Galeria

Pokoje 1 i 2-osobowe

Pokoje 3-osobowe

Sala rekreacyjna

Cennik 2021

  • 1 osobowy od 60 -120 zł.
  • 2 osobowe od 80 -140 zł.
  • 3 osobowe od 120-180 zł.
  • 3/4 osobowy z aneksem kuchennym od 140-250 zł.
Podane ceny to stawki za pokój za jedną dobę. Wszystkie ceny w PLN bez opłaty klimatycznej (2zł osoba/doba).

Doba Hotelowa zaczyna się od godziny 15:00, 
a kończy o 10:00.

Akceptujemy bony turystyczne.

Michał Necel, Bank Millenium
43 1160 2202 0000 0004 9509 0164

Okolica

Aleja gwiazd sportu

Aleja-Gwiazd-Sportu

Pierwsza w Polsce aleja poświęcona sportowcom polskim i zagranicznym. Została ona utworzona w 2000 roku. Każdego roku podczas kolejnych edycji Alei Gwiazd Sportu, odsłonięte zostają gwiazdy – upamiętniające sylwetki znanych sportowców. 

Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich "Cetniewo"

Obiekt szkolący sportowców w tym polską kadrę narodową. To tutaj szlifują swoje umiejętności sportowcy w boksie, judo, zapasach, podnoszeniu ciężarów, szermierce i wielu innych dyscyplinach sportowych. Obecnie, dzięki komfortowemu wyposażeniu hal sportowych i gabinetów odnowy biologicznej CETNIEWO zapewnia swoim gościom znakomite warunki do sportowej rywalizacji, treningu oraz wypoczynku. Na terenie ośrodka znajdują się m. in. kompleks basenowo-rekreacyjny, SPA, a także boiska piłkarskie i korty tenisowe.

Skwer Hallera

W centralnym punkcie skweru przy ul. Morskiej we Władysławowie znajduje się pomnik, który przedstawia generała w mundurze galowym obmywanego przez fale Bałtyku. Pomnik odsłonięto w 1995 roku. Obecnie obiekt przeszedł modernizację i dodatkową atrakcją jest 5 urządzeń do ćwiczeń siłowych oraz nowoczesny plac zabaw dla dzieci, który cieszy się dużym zainteresowaniem.

Port rybacki

Port morski położony nad Morzem Bałtyckim. Jest typowym portem rybackim z przystanią żeglarską i pasażerską. Pełni także niewielką funkcję przeładunkową dla towarów w ruchu krajowym. W porcie działa stocznia remontowa, zakłady przetwórstwa ryb, fabryka lodu łuskowego i mączki rybnej. We Władysławowie znajduje się brzegowa stacja ratownicza SAR oraz morskie przejście graniczne.

Kontakt

ul. Wyzwolenia 7
84-120 Władysławowo

504-293-839
antylia@onet.pl